"Zabawa jest najlepszą

szkołą życia dla dzieci."

Antoni Kępiński

Przedszkole Niepubliczne

Dobry start dla najmłodszych

Laski 36/23

76-142 Malechowo

Jadłospis

 

Sprawdź aktualny jadłospis naszego przedszkola.

Kalendarium

Imieniny obchodzą:

Społeczność

 

Zapraszamy do naszej przedszkolnej społeczności.

Galeria

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z naszego przedszkola.

Newsletter

Zapisz się do naszego
newslettera!

Popularne

 •  Dobry start dla najmłodszych

  ...

 •  Charakterystyka grupy

  ...

 •  Informacje podstawowe

  ...

 •  Nasza kadra

  ...

 •  Zajęcia dodatkowe

  ...

Ostatnio dodane

 •  Podsumowanie

  ...

 •  Podziękowania

  ...

 •  Dzień Dziecka w Dolinie Charlotty

  ...

 •  XVI Festiwal Piosenki Przedszkolnej w Sławnie

  ...

 •  Dzień Dziecka w Laskach

  ...

Gmina


herb

 

Wydarzenia LATO NA TARGACH - WCIĄŻ MNÓSTWO ATRAKCJI

cover photo

LATO NA TARGACH - WCIĄŻ MNÓSTWO ATRAKCJI

Spotkanie z bohaterami książki "Kraina Uważności", zajęcia zumby oraz jogi, a w Urodzinowym Kinie Letnim SGB Banku projekcja filmu "Sugar Man" - rozpoczyna się trzeci, obfitujący w atrakcje tydzień "Lata na Targach".


W czwartek 16 lipca od godz. 12:00 w programie znajdą się zabawy, gry i konkursy prowadzone przez profesjonalną animatorkę Monikę Skikiewicz wraz z zespołem „Lata na Targach".
Czwartkowe atrakcje na plaży

Po dobrze przyjętych zajęciach z Zumby w poprzednich tygodniach, o godz. 15.00 odbędzie się trening Zumby dla osób w każdym wieku, prowadzony przez licencjonowaną instruktorkę, członka Zumba Instructor Network - Małgorzatę Kiszkę.

Filmowy wieczór z SGB Bankiem

Czwartkowy wieczór to atrakcje związane z Urodzinowym Kinem Letnim SGB Banku. Około godz. 21.30 zapraszamy na projekcję filmu Sugar Man (w reżyserii Malika Bendjelloul′a) opowiadającego uniwersalną opowieść o potędze przypadku i roli szczęścia w ludzkim życiu. Ten trzymający w napięciu obraz przedstawia niewiarygodną, pełną niespodzianek, a do tego prawdziwą historię życia Sixto Rodrigueza, piosenkarza, któremu wróżono karierę większą niż Bobowi Dywanowi. Jak zwykle przy okazji naszych wieczorów kinowych, do dyspozycji naszych gości będą wygodne leżaki, będzie też możliwość skorzystania z małej gastronomii. Uwaga, gramy również w deszcz! W razie niepogody seans odbędzie się w jednym z klimatycznych pawilonów, pamiętających jeszcze czasy Powszechnej Wystawy Krajowej!

Joga i wycieczka w piątek

W piątek „Lato na Targach" zaprasza na coś dla ciała i dla duszy. Targowa wycieczka to propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć jak targowa „maszyna" funkcjonuje od środka. Przewodnik, Tomasz Mikszo, z Targami Poznańskimi związany jest „od zawsze", a piątkowe wycieczki są okazją do wspomnień związanych z początkiem i rozwojem Targów w czasie Powszechnej Wystawy Krajowej (Pewuki), w czasie wojny i czasach współczesnych. Wycieczka trwa ok. dwóch godzin.

Początek w piątek o godz. 12.00 przy Holu Południowym.

O godz. 16.30 (17 lipca) rozpoczną się ćwiczenia jogi. W zajęciach może wziąć udział każdy bez względu na stopień zaawansowania.

Piłka nożna, wrotki i eksperymenty chemiczne

Jeśli mowa o nauce w czasie wakacji, to chodzi o zwariowane eksperymenty chemiczne. Koło Naukowa „BioInicjatywa" z Politechniki Poznańskiej w każdą sobotę w godz. 12.00 - 15.00 udowadnia, że chemia to świetna zabawa. Większość doświadczeń jest przeprowadzana za pomocą artykułów, które można znaleźć w każdym domu - płynu do mycia naczyń, cukru trzcinowego, octu, mleka czy wody. Zajęcia są skierowane do dzieci w wieku od 4 do 12 lat.

Soboty to również czas, gdy odbywają się zajęcia piłkarskie prowadzone przez doświadczonych trenerów Akademii Reissa, a także warsztaty wrotkarskie na rolkach i wrotkach Zico Racing. W piłkę pod czujnym okiem instruktora można pograć w godz. 11.00 - 13.00, a wrotki w pawilonie nr 1 to propozycja na cały dzień, w godz. 10 - 18. Uwaga, sprzęt można bezpłatnie wypożyczyć na miejscu!

W niedzielę organizatorzy „Lata na Targach" zapraszają na relaks, wypoczynek na leżaku i kąpiele słoneczne na plaży oraz trawiastych tarasach letniego ogrodu MTP!

Akcja „Lato na Targach" potrwa do 28 sierpnia. Plaża codziennie jest czynna w godz. 10.00 - 18.00 (poza czwartkiem, gdy teren targowy jest czynny do zakończenia seansu Urodzinowego Kina Letniego SGB Banku czyli do około 23:00). Wejście znajduje się od ul. Głogowskiej i prowadzi przez Hol Południowy MTP. Od wtorku do soboty na targowej plaży odbywają się gry konkursy i zabawy z animatorami. Do dyspozycji plażowiczów na całym terenie plaży jest WiFi.

Udział we wszystkich wydarzeniach programu „Lata na Targach" jest bezpłatny.

Rezerwacja boisk do piłki nożnej i siatkówki dla grup zorganizowanych:
e-mail: promocja@mtp.pl 
tel. 693 028 340

Pełen program "Lata na Targach" - www.mtp.pl/lato

Kategoria
Wydarzenia w mieście
Czas
Od : piątek, 17.07.2015 16:00
Do : piątek, 17.07.2015 23:59
Adres
MTP Poznań
MTP Poznań

Wybierają się

Lokalizacja na mapie

Wczytywanie mapy