"Zabawa jest najlepszą

szkołą życia dla dzieci."

Antoni Kępiński

Przedszkole Niepubliczne

Dobry start dla najmłodszych

Laski 36/23

76-142 Malechowo

Jadłospis

 

Sprawdź aktualny jadłospis naszego przedszkola.

Kalendarium

Imieniny obchodzą:

Społeczność

 

Zapraszamy do naszej przedszkolnej społeczności.

Galeria

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z naszego przedszkola.

Newsletter

Zapisz się do naszego
newslettera!

Popularne

 •  Dobry start dla najmłodszych

  ...

 •  Charakterystyka grupy

  ...

 •  Informacje podstawowe

  ...

 •  Zajęcia dodatkowe

  ...

 •  Nasza kadra

  ...

Ostatnio dodane

 •  Podsumowanie

  ...

 •  Podziękowania

  ...

 •  Dzień Dziecka w Dolinie Charlotty

  ...

 •  XVI Festiwal Piosenki Przedszkolnej w Sławnie

  ...

 •  Dzień Dziecka w Laskach

  ...

Gmina


herb

 

UROCZYSTE PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA W PUNKCIE PRZEDSZKOLNYM
„DOBRY START DLA NAJMŁODSZYCH" W LASKACH


Pierwszą ważną uroczystość przedszkolną w swoim w życiu przeżyły przedszkolaki z Niepublicznego Punktu Przedszkolnego „Dobry start dla najmłodszych" w Laskach. Było to również pierwsze, tak ważne wydarzenie w historii Przedszkola, które funkcjonuje od września bieżącego roku. Maluszki wyrecytowały wiersze, zaśpiewały piosenki, zatańczyły „misiowy" taniec oraz złożyły uroczyste przyrzeczenie. Ponieważ grupa przedszkolna nosi nazwę „Misie" oraz niebawem obchodzić będziemy Światowy Dzień Pluszowego Misia, cała impreza miała charakter „misiowy".
Po występach artystycznych wychowawczyni, pani Magdalena Krawczuk, „pasując" dzieci olbrzymim ołówkiem włączyła ich do grona przedszkolaków. Rodzice maluchów z dumą obserwowali swoje pociechy.
Gośćmi honorowymi "pasowania" była radna Gminy Malechowo, pani Joanna Sawicka oraz sekretarz Gminy Malechowo, pan Radosław Nowakowski, którzy nie przyszli z pustymi rękoma. Podarowali dzieciom piękne książeczki oraz słodkie upominki.
Pod koniec uroczystości, maluchy otrzymały pamiątkowe dyplomy, a także paczki i prezenty przygotowane na tę ważną okazję przez Radę Rodziców.
Po zakończeniu pasowania wszyscy goście udali się na poczęstunek oraz... przepyszny tort w kształcie misia, który został ufundowany przez Radnego Gminy Malechowo, pana Pawła Zająca.
W imieniu całej społeczności przedszkolnej, Rady Rodziców oraz pracowników przedszkola, pragnę serdecznie podziękować rodzicom, radnym Gminy Malechowo, mieszkańcom Lasek oraz lokalnym przedsiębiorcom za włączenie się w przygotowania do uroczystości oraz przekazanie na rzecz przedszkola upominków dla dzieci.


Magdalena Krawczuk

 DSCN8075  DSCN8080

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii